O NAS

Agencja Interaktywna SAIL COMPANY to zespół specjalistów z różnych dziedzin. Nasz szeroki wachlarz wiedzy, oraz zainteresowań pozwala na stworzenie innowacyjnych projektów.  SAIL Company powstała  po to by pomagać firmom w kreowaniu ich wizerunku w Internecie oraz zdobywaniu nowego klienta. Stawiamy na innowacyjność i efektywność. Nasze projekty cechuje świeżość, kreatywność. Zadbamy o Państwa infrastrukturę IT.

Wiedzę teoretyczną zdobywaliśmy na najlepszych renomowanych uczelniach w Polsce takich jak: Uniwersytet Warszawski, Politechnika Świętokrzyska, Akademia Leona Koźmińskiego.

Doświadczenie poparte pracą w dziedzinie informatyki oraz marketingu, stworzonymi projektami i zdobytą wiedzą,  gwarantuje pełen sukces. Opierając się na najnowszych trendach w prezentacji i reklamie jesteśmy w stanie pomóc, wypracować firmie stałą pozycję na rynku.

Zastosowane najnowsze technologie IT, ściśle dopasowane do indywidualnych wymagań naszych Klientów pozwolą być dobrymi wieloletnimi partnerami, obopólnie zadowolonymi z owocnej współpracy.

Jesteśmy ludźmi konsekwentnie realizującymi wyznaczone sobie cele, dlatego zapewniamy profesjonalne, oryginalne strony internetowe.

Bardzo ważne dla naszej firmy jest indywidualne podejście do każdego Klienta oraz zapewnianie im nowatorskich rozwiązań promocyjnych w Internecie.     

Pomożemy Państwu wypromować markę, sprzedać towary i usługi.